LEGO Marvel 76143 Avengers: Boj o nákladiak

LEGO

0 hodnotenie
76143


Nákladiak LEGO® Avengerov Kapitána America a Hawkeyea sa ocitne v pasci, ktorú nastražili 2 naničhodníci na trojkolesovej motorke s dronom. Je čas odhaliť tajn… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 7+
Pohlavie chlapci

Popis tovaru

Nákladiak LEGO® Avengerov Kapitána America a Hawkeyea sa ocitne v pasci, ktorú nastražili 2 naničhodníci na trojkolesovej motorke s dronom. Je čas odhaliť tajnú zbraň v nákladiaku – kušu so 6 strelami! Deti si túto štýlovú akčnú súpravu so superhrdinami, ktorá obsahuje 4 LEGO minifigúrky a nákladiak Avengerov, rýchlo obľúbia.


Akcia s minifigúrkami superhrdinov – skvelý darček pre deti
Zverte prostredníctvom tejto superštýlovej súpravy marvelovské akčné príbehy do rúk malých superhrdinov. Keď sa 2 naničhodníci uhýbajú na svojej trojkolesovej motorke pred nákladným autom Avengerov, guľky svištia. Deti budú milovať otváranie nákladiaka, aby mohli odhaliť tajnú zbraň... obrovskú kušu so 6 strelami! Táto zostaviteľná hračka z edície LEGO Marvel Avengers bude podnecovať k nekonečnej zábave plnej fantázie. To všetko vďaka 4 minifigúrkam (3 z nich sú novinkami na január 2020), nákladiaku Avengerov, trojkolesovej motorke, obrnenému dronu a množstvu strieľajúcich zbraní.


Obľúbené LEGO hračky pre samostatné alebo skupinové hranie.
Dajte deťom najnovšie obľúbené hračky! Vďaka úžasným vozidlám, robotom, budovám, minifigúrkam, zbraniam a ďalším predmetom sa súpravy z edície LEGO Marvel Avengers skvelo hodia pre fanúšikov týchto filmov.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.