LEGO Marvel 76152 Avengers – Lokiho hnev

LEGO

0 hodnotenie
76152


Stavebnica LEGO® Marvel Avengers – Lokiho hnev (76152) inšpiruje deti k nekonečným dobrodružstvám pri hre na superhrdinov. Popri hraní sa navyše… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 64.99 €
Ušetríte : 9.70 € (-15%)
55.29 €

Parametre

Vek 4+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Stavebnica LEGO® Marvel Avengers – Lokiho hnev (76152) inšpiruje deti k nekonečným dobrodružstvám pri hre na superhrdinov. Popri hraní sa navyše rozvíjajú schopnosti, ktoré im vydržia celý život.


Stavajte, hrajte a učte sa
S minifigúrkami LEGO Iron Mana, Thora, Hulka, Captain Marvel a Lokiho a s parádnymi skladacími vozidlami je scéna pripravená na superhrdinské dobrodružstvá a akciu! Táto stavebnica LEGO 4+ predstavuje zábavný spôsob, ako sa predškoláci a staršie deti môžu naučiť skladať stavebnice. Vďaka špeciálnym kockám pre začatie stavania, tzv. Starter Bricks, môžu dokonca aj úplní začiatočníci zažiť ten skvelý pocit, keď stavebnicu dokážu postavať celkom bez pomoci. Jednoduchý návod na stavanie pomáha deťom pochopiť celý postup a zvýšiť tak ich sebavedomie, vďaka čomu sa môžu čoskoro pustiť aj do náročnejších LEGO projektov.


Minifigúrky superhrdinov a parádne stavebnice
Ak hľadáte ten najlepší superhrdinský darček, stavebnice LEGO Marvel Avengers deťom prinášajú zberateľské minifigúrky, parádne funkcie a nekonečnú superhrdinskú zábavu plnú fantázie.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.