LEGO Marvel 76142 Avengers: Zbesilý útok na motorke

LEGO

0 hodnotenie
76142


Deti, ktoré majú rady akcie so superhrdinami v plnom nasadení, budú túto št… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie chlapci

Popis tovaru

Deti, ktoré majú rady akcie so superhrdinami v plnom nasadení, budú túto štýlovú stavebnicu LEGO® Marvel Avengers: Zbesilý útok na motorke (76142) milovať! To všetko vďaka Black Pantherovej úžasnej motorke, 3 LEGO® minifigúrkam, parádnej výbave zbraní a smrteľne nebezpečným kanistrom.


Nekončiaca akcia – na zemi aj vo vzduchu!
Keď sa deti pustia do stavania tejto súpravy marvelovských Avengerov, ocitnú sa vo svete, kde môžu s plným nadšením stvárňovať rôzne postavy. Plne ozbrojený zloduch sa strmhlav vrhá na svojom jetpacku vybavený vystreľovačmi, pílovými kotúčmi, vystreľovačom záchytných hákov a odpaľovačom a chce ukradnúť 2 smrteľne nebezpečné kanistre. Black Panther sa rúti na scénu na svojej superštýlovej motorke s vystreľovačmi. Objavuje sa aj Thor so svojím ohromným kladivom. Vďaka 3 minifigúrkam, motorke a bohatej nádielke zbraní sa táto súprava z edície LEGO Marvel Avengers skvelo hodí ako darček pre vášho malého nádejného superhrdinu.


LEGO súpravy so superhrdinami pre fanúšikov Avengerov z dielne Marvel
So stavebnicami z edície LEGO Marvel Avengers sa deti ocitnú na vzrušujúcej jazde so superhrdinami! Vďaka úžasným vozidlám, robotom, budovám, minifigúrkam, zbraniam a ďalším predmetom si deti môžu nanovo pretvárať napínavé filmové scény a vymýšľať si vlastné dobrodružstvá.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.