LEGO Disney Princess 43177 Bella a jej rozprávková kniha dobrodružstiev

LEGO

0 hodnotenie
43177


Na fanúšikov Krásky a zvieraťa čaká v tejto úžasnej stavebnici LEGO® | Disney Belle a jej rozprávková kniha dobrodružstiev (43177)… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 19.99 €
Ušetríte : 3.00 € (-15%)
16.99 €

Popis tovaru

Na fanúšikov Krásky a zvieraťa čaká v tejto úžasnej stavebnici LEGO® | Disney Belle a jej rozprávková kniha dobrodružstiev (43177) poriadne vzrušenie. Táto stavebnica obsahuje otváraciu knihu so zámkom Zvieraťa uprostred. Na vonkajšej strane je nádvorie, na druhej zas jeho interiér. K tomu v nej nájdete dve sady nálepiek na vyzdobenie knihy podľa svojich predstáv.


Úplne prenosná zábava a vzrušenie
Deti si zamilujú objavovanie všetkých zábavných možností hry ukrytých v tejto prenosnej stavebnici. Môžu sa hrať iba s ňou alebo ju skombinovať s inými LEGO | Disney stavebnicami a získať tak ďalšie možnosti. Okrem toho je to skvelý darček na Vianoce alebo narodeniny pre malého fanúšika Disneyho Krásky a zvieraťa.


Detailné postavy a scény ponúkajú jednoduchú hru
Tento tvorivý darček zo sveta Disneyho obsahuje dve detailné mikrofigúrky, Disneyho princeznú Belle, Zviera s možnosťou premeny na princa Adama, a k tomu LEGO figúrky skrine, pani Pottsovej, Chipa a Cogswortha. Vďaka nim sa deti rýchlo ponoria do hry, ako aj vďaka predmetom priam stvoreným na to, aby stimulovali detskú predstavivosť v tomto dobre známom svete.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.