LEGO Minifigures 71024 Disney - 2. séria

LEGO

0 hodnotenie
71024


Pridaj napínavé herné možnosti do akejkoľvek súpravy LEGO® so súpravou LEGO® Minifig… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 3.99 €
Ušetríte : 0.40 € (-10%)
3.59 €

Parametre

Vek 5+ rok
Pohlavie uni

Popis tovaru

Pridaj napínavé herné možnosti do akejkoľvek súpravy LEGO® so súpravou LEGO® Minifigúrky 71024 Disney – 2. séria. Táto kolekcia vydaná ako novinka pre máj 2019 obsahuje magickú zostavu exkluzívnych disneyovských postavičiek z limitovanej edície. Pozdrav hrdinov ako Vintage Mickey, Vintage Minnie, Hercules, Jack Skellington, Scrooge McDuck, Hui, Dui, Lui, Chip, Dale, Jazmína, Jafar, Hádes, Elsa, Anna, Sally, Edna a Frozone! Každá disneyovská figúrka sa predáva v „tajomnom“ vrecúšku spolu s jedným alebo viacerými doplnkami, zberateľským letákom a jedinečným podstavcom.

  • Každá zberateľská minifigúrka LEGO® v tejto sérii sa predáva s jedným alebo viacerými doplnkami, zberateľským letákom a jedinečným podstavcom.
  • 18 postavičiek v podobe limitovanej edície LEGO® Minifigúrky, s ktorými môžeš vytvárať a hrať sa svoje vlastné kúzelné disneyovské dobrodružstvá!
  • Obsahuje kostýmy a doplnky vydané ako novinka pre máj 2019 vrátane pokrývok hlavy pre Vintage Mickeyho a Minnie, darčekovej krabičky pre Jacka Skellingtona, klobúka a brnenia pre Jafara a malého vtáčika pre Jazmínu.
  • Skombinuj minifigúrky z Disney – 2. série s akoukoľvek LEGO® súpravou pre nekonečné herné možnosti.
  • Uži si zábavu pri obchodovaní s minifigúrkami so svojimi kamarátmi a skompletizuj svoju kolekciu.
  • POZNÁMKA: Každé „tajomné“ vrecúško obsahuje jednu z 18 minifigúrok disneyovských postavičiek dostupných v tejto kolekcii. Bohužiaľ nemôžeme vyhovieť žiadostiam o konkrétne minifigúrky. Ak si zakúpiš viac než jedno „tajomné“ vrecúško, je možné, že získaš dve alebo viac rovnakých minifigúrok.

UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.