LEGO Ninjago 71746 Drak z džungle

LEGO

0 hodnotenie
71746


Doprajte deťom hry plné vzrušujúcich akčných scén z televízneho seriálu LEGO® NINJAGO® s touto parádnou stavebnicou draka z… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 8+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Doprajte deťom hry plné vzrušujúcich akčných scén z televízneho seriálu LEGO® NINJAGO® s touto parádnou stavebnicou draka z džungle (71746). Má polohovateľné krídla, nohy, chvost, otváraciu tlamu a na chrbte má sedlo, do ktorého sa môže nindža posadiť. Skrátka všetko potrebné na nápadité hry.


Štýlové nindžovské hračky pre deti
Drak sa dodáva so 4 vyzbrojenými minifigúrkami: ostrovným Lloydom, ostrovným Zaneom, PoulErikom a Strážcom hromov, takže na deti čakajú strhujúce boje o amulet búrky.Nechýba ani surf s vystreľovačom, ktorý do bitiek vnesie ešte viac zábavy.


Darčeky, ktoré kamarátov ohúria
LEGO NINJAGO hračky sú skvelými darčekmi pre deti, ktoré túžia uniknúť do vzrušujúceho a pohlcujúceho sveta fantázie, v ktorom sa spoja s hrdinami v boji proti celému zástupu zloduchov. Fanúšikovia nindžov majú na výber úžasnú kolekciu zábavných hračiek vrátane drakov, stíhačiek a vozidiel.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.