LEGO Star Wars 75269 Duel na planéte Mustafar™

LEGO

0 hodnotenie
75269


Znova vytvorte nezabudnuteľný súboj Anakina Skywalkera proti Obi-Wanovi Kenobimu z filmu Star Wars: Pomsta Sithov vďaka tejto akčnej stavebnici série LEGO® Star Wars… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Znova vytvorte nezabudnuteľný súboj Anakina Skywalkera proti Obi-Wanovi Kenobimu z filmu Star Wars: Pomsta Sithov vďaka tejto akčnej stavebnici série LEGO® Star Wars™ (75269) pre deti! Zostaviteľná mustafarská baňa má posuvné, rotujúce platformy, na ktorých môžu bojovať dve minifigúrky so svetelnými mečmi. Stavebný model tiež možno rozložiť a má cool funkciu vybuchujúcej lávy, ktorá inšpiruje neobmedzené dobrodružstvá.


Interaktívny návod!
Táto sada LEGO je dodávaný s tlačeným stavebné inštrukcie. Deti môžu tiež použiť návod Instructions PLUS, dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life, ktorý im umožňuje ovládať zobrazenie bane pri stavaní jej skutočnej verzie. Nádhera!


S láskou zo série LEGO Star Wars!
Už od roku 1999 spoločnosť LEGO Group vytvára z kociek verzie legendárnych vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv sveta Star Wars. K dispozícii máte obrovskú ponuku stavebníc na hru a vystavenie, ktoré predstavujú skvelé darčeky pre fanúšikov v každom


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.