LEGO Duplo 10583 Duplo 10583- Výprava na ryby

LEGO

0 hodnotenie
10583


Oprav čln na streche zostavovacieho auta a vyraz na perfektné rybárske miesto v lese LEGO DUPLO! Pozdrav priateľskú líšku a… viac info >

Tovar na objednávku

Povodne: 24.99 €
Ušetríte : 3.75 € (-15%)
21.24 €

Popis tovaru

Oprav čln na streche zostavovacieho auta a vyraz na perfektné rybárske miesto v lese LEGO DUPLO! Pozdrav priateľskú líšku a veveričku a nahoď udicu do vody. Po peknom dni pri rieke si urob táborový oheň na opečenie úlovku a zazri pritom medvieďa hľadajúce ryby. Tato súprava prináša hodiny zábavy a veľa príležitostí na objavovanie - pri hraní rolí s figúrkami a zvieratkami rozprávajte svojim malým dobrodruhom o úcte k voľne žijúcim zvieratám a požiarnej bezpečnosti. Hranie s vozidlami a zvládnutie základných staviteľských zručností na zostavovacom lesnom strome sa im bude veľmi páčiť. Kocky LEGO DUPLO sú navrhnuté špeciálne tak, aby boli bezpečné pre menšie ručičky. Obsahuje 2 figúrky LEGO DUPLO: ocka a dieťa, navyše medvieďa, líšku, veveričku a rybu.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.