LEGO Speed Champions 76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY

LEGO

0 hodnotenie
76898


Dokonalý darček pre deti, ktoré milujú stavanie a hru s hračkárskymi automobilmi. Stavebnica ponúka dve vzrušujúce elektromobily Jaguar, detailn… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 44.99 €
Ušetríte : 4.50 € (-10%)
40.49 €

Parametre

Vek 8+
Pohlavie chlapci

Popis tovaru

Dokonalý darček pre deti, ktoré milujú stavanie a hru s hračkárskymi automobilmi. Stavebnica ponúka dve vzrušujúce elektromobily Jaguar, detailnú štartovaciu čiaru a dve minifigúrky v pretekárskych kombinézach Jaguar. To znamená, že deti majú všetko potrebné na samostatnú hru a zábavnú akciu pri pretekaní.


Staňte sa vlastníkom replík modelov Formula E a I-PACE eTROPHY Jaguar
Novinka na január 2020: Prvá príležitosť postaviť si model zo série LEGO® Speed Champions (76898) podľa predlôh dvoch vzrušujúcich pretekárskych áut výlučne na elektrický pohon. Automobil Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 je elegantný monopost, ktorý preteká na vzrušujúcich podujatiach ABB FIA Formula E Championship, zatiaľ čo Jaguar I-PACE eTROPHY, ktorý sa vyznačuje výrazným spojlerom, súťaží po celom svete na oficiálnych podporných podujatiach.

Najlepšie stavebnice pretekárskych áut!
Stavebnice pretekárskych áut LEGO Speed Champions umožňujú automobilovým fanúšikom v každom veku postaviť si repliky ich obľúbených áut. Následne môžu vďaka svojej predstavivosti u seba doma vytvoriť napätie z pretekárskych okruhov. Novinka na január 2020: Tieto hračkárske autá sú teraz väčšie a realistickejšie!


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.