LEGO Harry Potter 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobca

LEGO

0 hodnotenie
75947


LEGO Harry Potter 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobca novinka 2019 júl Malé čarodejnice a čarodejníci si môžu stvárňovať scény zo sveta kúziel z filmu Harry Potter a v… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Pohlavie chlapci
Vek 8+

Popis tovaru

  • LEGO Harry Potter 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobca novinka 2019 júl
  • Malé čarodejnice a čarodejníci si môžu stvárňovať scény zo sveta kúziel z filmu Harry Potter a väzeň z Azkabanu so stavebnicou LEGO® Harry Potter 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobca. Táto štýlová hračka pre deti od 8 rokov dáva fanúšikom Harryho Pottera nekonečné možnosti hrania sa na postavy z príbehu, pri ktorej zapoja svoju predstavivosť. Môžu objavovať detailný interiér Hagridovej chatrče a skryť sa za Hagridovu hriadku s tekvicami vo chvíli, keď prichádza minister mágie s katom. Potom môžu zachrániť hipogrifa Hrdozobca pred katovou sekerou. Čarovné dobrodružstvá sa s touto LEGO sadou s Harrym Potterom nikdy nekončia. Stavebnica obsahuje 6 minifigúrok, zostaviteľnú figúrku Hrdozobca s pohyblivou hlavou a krídlami a množstvo doplnkov vrátane svetelnej kocky na krb, ktorá sa ovláda tlačidlom.

UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.