LEGO Harry Potter 71028 Harry Potter™ – 2. séria

LEGO

0 hodnotenie
71028


Kúzla možno nájsť všade! Deti a fanúšikovia si tieto úžasné zberateľské vrecúška LEGO® Minifigúrky (71028) Harry… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 3.99 €
Ušetríte : 0.40 € (-10%)
3.59 €

Parametre

Vek 5+
Pohlavie Uni

Popis tovaru

Kúzla možno nájsť všade! Deti a fanúšikovia si tieto úžasné zberateľské vrecúška LEGO® Minifigúrky (71028) Harry Potter™ – 2. séria zamilujú. Každé tajomné vrecúško obsahuje 1 zo 16 rôznych postavičiek zo série Harry Potter.


Úžasná zostava postavičiek pre tvorivé aktivity
Malí aj starší fanúšikovia môžu zbierať, hrať sa či vystaviť si niektoré skvelé postavičky zo série Harry Potter™: Harryho Pottera, Hermionu Grangerovú, Rona Weasleyho, Ginny Weasleyovú, Freda Weasleyho, Georgea Weasleyho, Lunu Lovegoodovú, Umrnčanú Myrtu, Škriatka Griphooka, riaditeľa Albusa Dumbledorea, profesorku Sproutovú, Nevillea Longbottoma, Kingsleyho Shacklebolta, Bellatrix Lestrangeovú, Lily Potterovú a Jamesa Pottera!


Štýlové doplnky a zberateľské hračky
Každá z detailne a kvalitne vypracovaných minifigúrok je zabalená do tajomného zalepeného vrecúška s 1 alebo viacerými doplnkami, ktoré znamenajú viac akcie. Vrecúško ďalej obsahuje doplnky pre niektoré postavy, s ktorými ste sa ešte nestretli, a tiež zberateľský leták s informáciami o postave.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.