LEGO Friends 41409 Herný boxík: Emma a fotenie zvieratiek

LEGO

0 hodnotenie
41409


Namierte hľadáčik na flexibilnú hračku a darujte stavebnicu LEGO® Friends 41409 Herný boxík: Emma na nákupoch. Vnútri obalu tejto kompaktnej hračky… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Namierte hľadáčik na flexibilnú hračku a darujte stavebnicu LEGO® Friends 41409 Herný boxík: Emma na nákupoch. Vnútri obalu tejto kompaktnej hračky je pekne uložený miniatúrny obchodík s hračkami. Je to najúžasnejší darček pre deti, ktoré milujú prenosné hračky.


Premýšľajte bez hraníc
Tieto herné boxíky v edícii LEGO Friends predstavujú nový zaujímavý spôsob hrania sa. Prvky tohto obchodíku na hranie sú odnímateľné, takže si deti môžu užívať hranie plné fantázie aj mimo boxíku. Dieliky sa tiež dajú pripojiť k podstavcu boxíku pre zábavu na cestách bez nepríjemností a bez stratených kociek! Boxíky sa dajú rozdeliť napoly, takže sa deti môžu hrať s obchodíkom s hračkami spolu s kamarátmi.


Zábava v kockách
K dispozícii do zbierky je 5 herných boxíkov na tému nakupovania. Každá prenosná hračka skrýva tajomné zvieratko rôznej farby – jeho objavovanie vnútri je súčasťou zábavy! Táto hračka, ktorá sa dá skladať na seba, má na bočných stranách pánty, ktorými sa dá pripojiť k ostatným boxíkom. Môžete si tak vytvárať parádne tvary na vystavenie. Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, miesta plného hrdinov všedného dňa, ktorí sa nevedia dočkať, aby ich mohli milo privítať!


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.