LEGO Friends 41412 Herný boxík: Olivia a jej leto

LEGO

0 hodnotenie
41412


Spríjemnite s dlhé cesty s touto súpravou LEGO® Friends Herný boxík: Olivia a jej leto (41412). Vnútri tejto prenosnej hračky deti nájdu… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 9.99 €
Ušetríte : 1.00 € (-10%)
8.99 €

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Spríjemnite s dlhé cesty s touto súpravou LEGO® Friends Herný boxík: Olivia a jej leto (41412). Vnútri tejto prenosnej hračky deti nájdu zberateľskú minibábiku, všetko potrebné na zostavenie kreatívnych prvkov s motívom pláže a škálu štýlových doplnkov, s ktorými rozbehnete kreatívnu hru. Je tu dokonca aj tajomné zvieratko! Sledujte tú radosť detí, keď ho objavia!


Zábava podľa vlastných predstáv
Prvky v tejto súprave zo série LEGO Friends sú odnímateľné, takže sa s nimi deti môžu hrať aj mimo boxíku. Taktiež sa dajú upevniť na spodok boxíku, aby aj na cestách nechýbala zábava a všetko bolo na svojom mieste. Všetky prvky sa dajú zbaliť do pekného modrého boxíku v tvare kocky s perleťovým leskom.


Prekročte hranice
Tieto hračky, ktoré sa dajú prepájať s ďalšími, prinášajú deťom kúsok sveta LEGO Friends. Ak chcú objaviť viac, môžu si nazbierať všetkých 5 súprav s minibábikami s motívom pláže. Boxíky sa dajú skladať na seba alebo navzájom spájať, takže si ich deti môžu vystavovať vrôznych zábavných tvaroch. Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, kde môžu vidieť, ako je dobre na svete, keď ste obklopení priateľmi.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.