LEGO Friends 41411 Herný boxík: Stephanie a jej leto

LEGO

0 hodnotenie
41411


Hľadáte nejakú novú super hračku pre malých umelcov? Už nemusíte hľadať – Herný boxík: Stephanie a jej leto (41411) je ideálnym… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Hľadáte nejakú novú super hračku pre malých umelcov? Už nemusíte hľadať – Herný boxík: Stephanie a jej leto (41411) je ideálnym darčekom pre kreatívne deti, ktoré radi predvádzajú svoju show na cestách. Nechajte deťom s týmto LEGO® Friends boxíkom voľné ruky vo svete prázdninového hrania sa na DJ-ov, kde môžu mixovať pohodové letné tóny.


Boxík plný potešenia
Každý prenosný herný boxík v sérii LEGO Friends obsahuje tajomné zvieratko náhodnej farby. Deti budú nadšené, že ich môžu zbierať a sledovať, ako sa počet ich roztomilých tvorov zväčšuje! Zostaviteľné prvky LEGO Friends plážovej scény sú odnímateľné, takže deti sa môžu s nimi hrať aj mimo boxíku. Dajú sa pripojiť na spodok boxíku, takže sa už nemusíte obávať žiadnych stratených dielikov počas cestovania so stavebnicou! Boxík sa dá rozdeliť 2 časti, takže sa deti môžu zabávať aj spoločne s kamarátmi.


Kúsok niečoho nového
Boxíky prinášajú možnosť nazrieť do sveta LEGO Friends. K dispozícii je 5 boxíkov. Dajú sa skladať na seba a navzájom spájať a tak vytvárať štýlové modely na vystavenie. Predstavte deťom mestečko Heartlake – miesto, kde si môžu hľadať zábavky spolu s kamarátmi!


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.