LEGO Hidden Side 70428 Jack a plážová bugina

LEGO

0 hodnotenie
70428


Deti milujú úžasný svet Hidden Side, ktorý v sebe spája fyzický a digitálny svet. Táto stavebnica LEGO® Hidden Side Jack a plá… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Uni

Popis tovaru

Deti milujú úžasný svet Hidden Side, ktorý v sebe spája fyzický a digitálny svet. Táto stavebnica LEGO® Hidden Side Jack a plážová bugina (70428) kombinuje zostaviteľný LEGO model s aplikáciou. Spolu ponúkajú zážitok zo zmiešanej hry pre jedného alebo viacerých hráčov, v rámci ktorého interakcia s hračkou spúšťa udalosti v digitálnom svete.


Úžasná interaktívna LEGO stavebnica
Jackova plážová bugina pri použití smartfónu alebo tabletu s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side odhaľuje strašidelný digitálny svet. Deti potom môžu objavovať, riešiť záhady, loviť duchov a bojovať proti hlavnému duchovi Truckerovi Daleovi, samostatne alebo online s kamarátmi. A tri minifigúrky zaručujú, že je tu vždy priestor na nápaditú hru na postavy!
Neustále sa meniaci svet Hidden Side
Hračky LEGO Hidden Side prinášajú do LEGO modelov interaktívnu rozšírenú realitu. Tento zážitok z hry neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a špeciálnymi udalosťami. Stačí nainštalovať bezplatnú aplikáciu pre rozšírenú realitu Hidden Side pre inteligentné zariadenia a naskenovať tento model, ktorý následne ožije!


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.