TOVAR V AKCII

Naša cena 4,90 €
skladom
Naša cena 16,50 €
skladom
Naša cena 0,07 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 3,99 €
skladom
Naša cena 8,99 €
skladom
Naša cena 9,99 €
skladom

ANKETA

Páči sa Vám naša nová stránka?

Áno, ale che to ešte úpravu 45% Áno 18% Nie 14% Neviem 23%

LEGO BLOG
Nová kolekcia LEGO® Minifigures / Harry Potter - aj Dobby má svoju LEGO® ponožku

Keď sa spojí fenomén s fenoménom...

Aj vás zaujíma ako to vyzerá, keď sa spoja dve populárne značky - stavebnica LEGO® a Harry Potter? V najnovšej edícii LEGO® Minifigures - Fantastic Beasts si viete urobiť zbierku až 22 postáv z obľúbených filmov, na základe kníh J.K. Rowlingovej. 

Tvorcovia figúrok si dali ozaj záležať. Figúrky sa nepodobajú na originály len v tvári či oblečení, ale každá z nich má pri sebe niečo, čo ju charakterizuje. Vďaka tomu si môžete kúpiť aj Zlatú strelu, Nagini, Harryho sovu či Trojčarodejnícky pohár. A hlavne - aj verný sluha Harryho Pottera - Dobby má svoju LEGO ponožku ponožku !

 

 
 

Všetky fotografie : zdroj FB LEGO

Hoci sa postavy z filmov Harry Potter ako figúrky sa už objavili v jednotlivých stavebniciach, ktoré LEGO vydalo v roku 2001 (napríklad Escape from Privet DriveHogwarts CastleQuidditch Match či Hagrid’s Hut), nová séria je o poznanie prepracovanejšia a detailnejšia.

Dánsky výrobca prináša od roku 2010 okrem stavebníc aj minisérie postavičiek z filmov, seriálov, športových udalostí či histórie.Vďaka novej kolekcii Harry Potter and Fantastic Beasts LEGO Minifigures Series ich môžete mať všetky doma.

Určite sa u vás nájdu figúrky zo Star Wars, Batmana, Shreka alebo rôzne postavy z produkcie štúdia Disney.

 

NjBlOWNjZG