LEGO Marvel 76124 War Machine v robotickom obleku

LEGO

0 hodnotenie
76124


Vrhni sa do boja proti Outriderom a zachráň Ant-Mana v stavebnici LEGO® Marvel Avengers 76124 War Machine v… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 7+ rok
Pohlavie chlapci

Popis tovaru

Vrhni sa do boja proti Outriderom a zachráň Ant-Mana v stavebnici LEGO® Marvel Avengers 76124 War Machine v robotickom obleku. Táto úžasná polohovateľná mechanická stavebnica obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, rýchly vystreľovač so 6 nábojmi, 2 odopínacie rýchle vystreľovacie delá, 2 rýchle rakety, zovieracie ruky a otvárací úložný priestor pre extra muníciu. Táto super skladacia hračka má 4 minifigúrky vrátane War Machina a Ant-Mana, ktorí majú obaja dekoráciu avengerovského tímového oblečenia vydaného ako novinka pre marec 2019, a zahráš si s ňou strhujúce scény z filmov o Avengeroch od Marvelu.

  • Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje 4 minifigúrky zo sveta Marvelu: War Machine, Ant-Man a 2 Outrideri.
  • Parádny robot obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, rýchly vystreľovač so 6 nábojmi, 2 odopínacie rýchle vystreľovacie delá, 2 rýchle rakety, polohovateľné ruky a nohy, zovieracie ruky a otvárací úložný priestor pre extra muníciu.
  • Odopni vystreľovacie delá a umiestni ich do rúk War Machina a na jeho rameno.
  • Bojový robot a Ant-Man ako minifigúrky v tejto LEGO® skladacej súprave pre deti majú dekorácie oblečenia pre tím Avengerov vydané ako novinka pre marec 2019.
  • Zaži znovu vzrušujúce akčné scény z filmov o Avengeroch od Marvelu s touto skladacou hracou súpravou.
  • Robot meria vyše 17 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.
  •  

UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.