LEGO Technic 42056 Technic 42056 - Porsche 911 GT 3 RS

LEGO

0 hodnotenie
42056


Osláv inovatívne inžinierstvo a dizajn jedného z najväčších svetových výrobcov automobilov s týmto úžasným modelom LEGO® Technic. Vyvinuté v spolupráci s… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 16+ rok
Pohlavie chlapci

Popis tovaru

Osláv inovatívne inžinierstvo a dizajn jedného z najväčších svetových výrobcov automobilov s týmto úžasným modelom LEGO® Technic. Vyvinuté v spolupráci s Dr. Ing. h.c.F. Porsche AG, toto elegantne vybavené LEGO Technic Porsche 911 GT3 RS so svojím hladkým aerodynamickým tvarom, upraviteľným zadným spojlerom a oranžovou karosériou je plné autentických detailov a funkcií, ktoré zachytávajú čaro ikonického super vozidla, a dôraz na detail je jasný už na prvý pohľad! Otvor dvere a uvidíš prepracovaný kokpit s pretekárskymi sedadlami, funkčnou prevodovkou, volantom so spojkou, detailnou prístrojovou doskou a priehradkou, ktorá obsahuje unikátne sériové číslo. Zdvihni zadnú kapotu a dostaneš sa k detailnému plochému 6 valcovému motoru s pohyblivými piestami, zatiaľ čo v kufri nájdeš úložný priestor s kufrom. Červené tlmiče, detailný brzdový strmeň a pôvodné pokrievky so špeciálnymi nízkoprofilovými priľnavými pneumatikami dokresľujú tento úžasný model!

Obsahuje autenticky navrhnutú aerodynamickú konštrukciu, upraviteľný zadný spojler, predné a zadné svetlá, červené tlmiče, ráfiky s originálnym dizajnom so znakom RS, detailné brzdové strmene, nízkoprofilové pneumatiky, funkčné radenie, funkčný volant s radiacimi pedálmi, detailné sedadlá, priehradky s unikátnym sériovým číslom , otváracie dvere, otvárací kufor s batožinou a otváracej zadnej kapotu s detailným plochým 6-valcovým motorom.

Súčasťou je zbierka autentických nálepiek.

Pozri si auto v oranžovej farbe.

Otvor dvere a dostaneš sa do detailného kokpitu.

Zdvihni zadnú kapotu a prezri si detailný 6 valcový motor s pohyblivými piestami.

Otvor priehradku a nájdeš unikátne sériové číslo.

Predáva sa v luxusnom balení.

Obsahuje špeciálnu farebnú zberateľskú brožúrku s históriou LEGO® Technic a vozidiel Porsche GT, navyše podrobné návody na stavanie.

Tento model LEGO® Technic je navrhnutý, aby si s ním zažil úžasné staviteľské zážitky, ktoré zasiahnu všetky tvoje zmysly.

Táto sada obsahuje viac ako 2 700 dielikov.

Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti a dospelých od 16 rokov.

Porsche 911 GT3 RS meria cez 17 cm na výšku, 57 cm na dĺžku a 25 cm na šírku


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.