LEGO Friends 41429 Lietadlo z mestečka Heartlake

LEGO

0 hodnotenie
41429


Dovoľte detskej fantázii vzlietnuť s touto stavebnicou lietadla z mestečka Heartlake (41429). Deti si hry na letné cestovanie s touto realistickou stavebnicou lietadla určite užij… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Dovoľte detskej fantázii vzlietnuť s touto stavebnicou lietadla z mestečka Heartlake (41429). Deti si hry na letné cestovanie s touto realistickou stavebnicou lietadla určite užijú. Má všetko to, čo aj skutočné lietadlo: pohyblivé schody, kokpit a priehradky na príručnú batožinu. Nechýba ani vozík s občerstvením!


Objavovanie sveta možností
S touto stavebnicou lietadla s množstvom funkcií na deti čakajú hry na realistické príbehy. Neexistuje nič, čo by deti mali radšej ako hry na svet dospelákov a na to je táto súprava ako stvorená. Môžu s ňou oskenovať letenky či dokonca odbaviť batožinu. Šikovne spracované detaily súpravy, ako sú obrazovky namontované na sedadlách, dávajú hre nádych skutočného života. A vďaka trom minibábikám sa môžu deti vžiť do role pasažierov alebo pilota, ktorý riadi lietadlo.


V centre akcie
Vezmite svojho malého staviteľa na dovolenku do mestečka Heartlake, miesta plného dobrodružstiev a hrdinov bežného života. Deti tam spoznajú postavy, s ktorými si budú vynikajúco rozumieť, a zábava nikoho neminie.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.