LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode

LEGO

0 hodnotenie
41392


Povzbuďte v deťoch nadšenie pre pobyt v prírode so stavebnicou LEGO® Friends (41392) Luxusné kempovanie v prírode. Množstvo funkcií poskytuje deťom hodiny… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Povzbuďte v deťoch nadšenie pre pobyt v prírode so stavebnicou LEGO® Friends (41392) Luxusné kempovanie v prírode. Množstvo funkcií poskytuje deťom hodiny a hodiny zábavy. Nechajte ich predstavovať si jazdu na bicykli po lese s mini bábikami LEGO Friends Oliviou a Miou. Môžu sa tiež hrať s veveričkou alebo pozorovať nočné nebo teleskopom.


Kempovanie so štýlom
Toto nie je žiadna kempovacia hra pre začiatočníkov. V LEGO stane sú postele a dokonca smartfón, aby mohli dievčatá posielať fotky domov do mestečka Heartlake. Deti si zamiluj stavanie stanu pre mini bábiky vďaka jeho mäkkej plastovej streche, ako aj zdobenie kempu pomocou svetelných šnúr. A akonáhle bude kemp hotový, môžu sa zahrať na oddych v horúcej vani.


Luxusné pokyny
Nie len kempovanie v prírode v podobe tejto stavebnice je umeleckým dielom, sú ním aj samotné pokyny! Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life pre prístup k návodu Instructions PLUS, aby vaše dieťa mohlo sledovať svoj kemp pomocou funkcií priblíženia, otočenia a „ghost“ módu. Stavebnica pre digitálny vek!


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.