LEGO Star Wars 75264 Mikrostíhačka Kylo Rena

LEGO

0 hodnotenie
75264


Otvorte deťom celú galaxiu dobrodružstiev s LEGO® Star Wars™ mikrostíhačkou Kylo Rena (75264) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera. Rýchlo zostaviteľná st… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Otvorte deťom celú galaxiu dobrodružstiev s LEGO® Star Wars™ mikrostíhačkou Kylo Rena (75264) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera. Rýchlo zostaviteľná stíhačka zo sveta Star Wars má sklopné krídla pre režimy letu a pristávania. Navyše je vybavená dvomi vystreľovačmi pre bojovú akciu. Túto kompaktnú, zberateľskú stavebnicu dopĺňa minifigúrka legendárnej postavy filmov Star Wars Kylo Rena so svetelným mečom na hru na postavy.


Približujte, odďaľujte a otáčajte zobrazenie!
Návod Instructions PLUS je dostupný v aplikácii LEGO Life. Deti môžu zobrazovať stíhačku triedy Upsilon a ovládať jej zobrazenie , čo im pomôže pri stavaní skutočného modelu. Aj menšie deti tak môžu stavať samostatne. Nádhera!


Vstúpte do sveta LEGO Star Wars
Spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne stíhačky, vozidlá, miesta a postavy z nezabudnuteľného sveta filmov Star Wars už viac než dve desaťročia. Séria LEGO Star Wars sa stala nesmeirne úspešnou, pričom predstavuje nápady na darčeky na Vianoce, narodeniny a iné príležitosti, ktoré potešia všetky vekové kategórie. Tak prečo sa nezapojiť?


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.