LEGO Star Wars 75263 Mikrostíhačka Odboja Y-wing™

LEGO

0 hodnotenie
75263


Doprajte svojmu dieťaťu inšpirujúci vstup do sveta stavebníc série LEGO® Star Wars™ s touto mikrostíhačkou Y-wing Odporu z filmu Star Wars:… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 9.99 €
Ušetríte : 1.00 € (-10%)
8.99 €

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Chlapci rok

Popis tovaru

Doprajte svojmu dieťaťu inšpirujúci vstup do sveta stavebníc série LEGO® Star Wars™ s touto mikrostíhačkou Y-wing Odporu z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera (75263). Predstavujeme stíhačku Y-wing v červenobielej farebnej kombinácii s dátumom vydania v januári 2020. Táto stíhačka má tiež raketové strely a rotujúcu guľometnú vežu na bojovú akciu. Deti sa môžu hrať na hrdinskú pilotku Odporu s minifigúrkou Zorii Bliss.


Vstúpte do sveta digitálnej hry!
Táto stavebnica je skvelý darček pre malých fanúšikov série LEGO Star Wars. Návod Instructions PLUS (dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life) ponúka vzrušujúci, interaktívny spôsob stavania. S funkciami približovania, odďaľovania a otáčania zobrazenia budú mať aj úplní nováčikovia v oblasti stavania pocit samostatnosti... a úžasnosti na úrovni Jediov!


Vitajte vo svete série LEGO Star Wars
Už roku 1999 spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars. LEGO Star Wars je v súčasnosti jej najúspešnejšia séria s niečím pre všetky vekové skupiny. Čo by na nej komu mohlo prekážať?


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.