LEGO Disney Princess 43174 Mulan a jej rozprávková kniha dobrodružstiev

LEGO

0 hodnotenie
43174


Na fanúšikov Disneyho Mulan čakaj… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 19.99 €
Ušetríte : 2.00 € (-10%)
17.99 €

Parametre

Vek 5+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Na fanúšikov Disneyho Mulan čakajú v tejto jedinečnej stavebnici LEGO® | Disney Mulan a jej rozprávková kniha dobrodružstiev (43174) česť a dobrodružstvo. Táto stavebnica obsahuje prispôsobiteľnú, otváraciu knihu s dvomi scénami: zimným cvičiskom s otáčajúcou sa tréningovou figurínou a záhradu s roztvárajúcou sa slivkou a dvomi sadami nálepiek na ozdobenie knihy.


Prenosná zábava a vzrušenie z hry na postavy
Deti milujú tvorivú zábavnú hru na postavy s touto prenosnou stavebnicou. Môžete sa s ňou hrať samostatne alebo ju skombinovať s inými LEGO | Disney stavebnicami. Výsledkom budú vzrušujúce možnosti tvorivej hry. Okrem toho je to skvelý darček na Vianoce alebo narodeniny pre malého fanúšika Disneyho Mulan.


Obľúbené postavy a scény ponúkajú jednoduchú hru
Tento tvorivý darček zo sveta Disneyho obsahuje tri detailné mikrofigúrky vrátane dvoch verzií Disneyho princeznej Mulan, Li Shanga a Khana, LEGO figúrku koňa a kocku s obrázkom Cri-Keeho. Vďaka nim sa dieťa rýchlo ponorí do hry, ako aj vďaka scénam navrhnutým tak, aby podnecovali tvorivosť a predstavivosť detí.
 

UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.