LEGO Dots 41902 Náramok – trblietavý jednorožec

LEGO

0 hodnotenie
41902


S touto atraktívnou hračkárskou súpravou LEGO® DOTS™ 41902 Trblietavý náramok s jednorožcom čaká na fanúšikov umenia a… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

S touto atraktívnou hračkárskou súpravou LEGO® DOTS™ 41902 Trblietavý náramok s jednorožcom čaká na fanúšikov umenia a vlastnoručnej výroby niečo čarovné. Táto súprava na vlastnú výrobu bola vytvorená tak, aby umožňovala rýchlu, jednoduchú a intuitívnu tvorbu. Vďaka nej si deti môžu vytvárať vlastné šperky a meniť ich podľa svojho oblečenia, nálady alebo čohokoľvek iného.


Jedinečná súprava so šperkom na vlastnoručnú výrobu
Táto úžasná súprava náramku obsahuje nastaviteľný fialový náramok, ktorý sadne väčším aj menším zápästiam, a 32 farebných dielikov vrátane špeciálnych dielikov ozdobených hlavami jednorožcov a hviezdnou oblohou. Deti môžu vytvárať vlastné tvorivé hračkárske náramky, rozvíjať svoju predstavivosť a zručnosti sebavyjadrenia pri hre. Zároveň im prinášajú zábavný a jedinečný zážitok.


Jednoduchá vlastná výroba predmetov pre deti, ktoré milujú tvorivé šperky
Radosť z tejto súpravy prináša deťom príležitosť povoliť uzdu ich fantázii a vyzdobiť si náramok podľa vlastných predstáv. Pôjde tak ich nálade alebo poslúži ako skvelý prostriedok sebavyjadrenia a na predvádzanie trblietavých dizajnov, pretože pri týchto náramkoch je povolené všetko. Skvele sa hodia ako darčeky na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.