LEGO Friends 41394 Nemocnica v mestečku Heartlake

LEGO

0 hodnotenie
41394


Deti sa so stavebnicou LEGO® Friends (41394) Nemocnica v mestečku Heartlake vďaka hre na doktora, šoféra sanitky či pacienta naučia oceniť dôležitosť starostlivosti o in… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Deti sa so stavebnicou LEGO® Friends (41394) Nemocnica v mestečku Heartlake vďaka hre na doktora, šoféra sanitky či pacienta naučia oceniť dôležitosť starostlivosti o iných. Ide o skvelý darček pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktoré zbožňujú hrať sa na autentické situácie v nemocničnej recepcii, v miestnostiach určených na vyšetrenie, zotavenie či odkladanie vecí a na strešnej záhrade.


Toľko možností ako sa hrať!
Skladacie lekárske pomôcky ako röntgen a mikroskop, ako aj obväzy, stetoskop, striekačka či teplomer podnecujú k imaginatívnej hre, rovnako ako aj 3 mini bábiky postáv z LEGO Friends: Emma, Ethan a doktorka Maria. Otvorte ďalšie možnosti kreatívnej hry pridaním sanitky na prevoz zraneného Ethana do nemocnice, spoločne s nosidlami a kolieskovým kreslom.


Predstavujeme LEGO Friends...
Stavebnice LEGO Friends sú tými najlepšími hračkami, ak chcete povzbudiť mladšie deti, aby objavovali svoje záujmy v spoločnosti 5 dievčat z mestečka Heartlake – Stephanie, Mie, Andrey, Emmy a Olivie.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.