Novinky LEGO katalógu 2019 1 .


26.1.2019

Už ste videli aktuálny katalóg LEGO pre rok 2019? Prinášame vám krátky prehľad a pdf online verziu na stiahnutie či prezretie.


Ak ste si ešte nezabezpečili nový LEGO katalóg z nášej predajne (inak tu si ho môžte pozrieť online pdf slovenskej verzii) .Čo pre nás LEGO pripravilo na tento rok? Tak veľmi stručne to zhrnieme:

1. Nosnou témou na úvod roka, je premiéra nového filmu LEGO Movie 2. LEGO s touto divácky úspešnou filmovou podporou predstavuje nové produkty edície LEGO Movie.

 

LEGO tiež potvrdilo to, čo sa očakávalo - pokračovanie spolupráce na pri premiére filmu Toy Story 4, ktorá je naplánovaná na 21.6.2019. LEGO v rámci tejto kampane predstaví niekoľko produktov pre kategórie 4+ a DUPLO

LEGO Friends tiež predstavila ďalšiu novinku s radom Heart Box. Táto séria stohovateľných zostáv ponúka minidoll verzie Andrea, Emma, ​​Stephanie, Olivia a Mia. Každá sada je okrem výnimočného darčeku tiež slúži ako skrinka / truhlička na menšie  predmety, prstienky, odznaky a pod.

Hrdinskí hasiči a letecká polícia LEGO City sa dostávajú do centra tejto prvej vlny 2019 LEGO City setov. Táto najnovšia kolekcia upozorňuje na nové funkcie pre rok 2019, ako je napríklad 3-cvikový vodný kanón, vodné čerpadlo, ktoré spúšťa vodné prvky LEGO, plávajúci minifigure padák a návrat svetelnej a zvukovej tehly, ako to dokazuje nový Downtown Fire Brigade (60216) a letecká základňa Sky Police (60210).

 

 

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.