LEGO Super Mario 71373 Oblek staviteľa – vylepšenie pre Mária

LEGO

0 hodnotenie
71373


LEGO® Super Mario™ hráči si vďaka tomuto balíčku s oblečkom staviteľa Maria (71373) môžu doslova vydupať vyššie skóre. Keď má fig… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 9.99 €
Ušetríte : 1.20 € (-12%)
8.79 €

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Uni

Popis tovaru

LEGO® Super Mario™ hráči si vďaka tomuto balíčku s oblečkom staviteľa Maria (71373) môžu doslova vydupať vyššie skóre. Keď má figúrka LEGO Maria oblečený tento interaktívny oblek, hráči môžu získavať digitálne mince stúpaním na dráhu postavenú z kociek. Tento set je skvelým darčekom pre deti, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorá obsahuje figúrku LEGO Maria.


Zábava s aplikáciou
Ilustrovaný návod nájdete v balení aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Okrem návodu táto aplikácia ponúka deťom bezpečnú platformu, na ktorej sa budú môcť o svoje výtvory podeliť s ostatnými fanúšikmi. Nechýbajú ani kreatívne herné a staviteľské nápady a iné zábavné funkcie.


Hry plné akcie
Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario privádzajú jedinečnú slávnu postavičku do skutočného sveta a podporujú schopnosť detí kreatívne riešiť problémy. Pomocou modulárneho štartovacieho setu, rozšírujúcimi setmi a balíčkov s vylepšeniami s fanúšikovia môžu postaviť vlastné levely, ktoré budú zdolávať sami alebo v zábavných súťažiach proti kamarátom.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.