LEGO Friends 41397 Pojazdný džúsový bar

LEGO

0 hodnotenie
41397


Dovoľte, aby táto jednoducho postaviteľná stavebnica LEGO® Friends Pojazdný džúsový bar (41397) zamotala malým kuchárom hlavu. Táto… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 4+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Dovoľte, aby táto jednoducho postaviteľná stavebnica LEGO® Friends Pojazdný džúsový bar (41397) zamotala malým kuchárom hlavu. Táto sada pre deti vo veku 4 a viac rokov poskytuje množstvo možností pre začatie hry, takže deti sa s ňou zabavia celé hodiny a užijú si výrobu smoothies, odpočinok na pláži či hranie sa s figúrkami delfínov. Detský foodtruck sa bude skvelo vynímať vystavený na stole, prípadne môže putovať po celej izbe, podľa toho, kde je práve potrebná ďalšia dávka ovocia!


Prvé kroky do LEGO sveta
Táto LEGO Friends 4+ stavebnica predstavuje zábavný spôsob, ako sa predškoláci môžu naučiť stavať. Obsahuje špeciálnu štartovaciu podložku, ktorá aj tým, čo stavajú prvýkrát, umožní zažiť pocit hrdosti z postavenia hračkárskeho auta vlastnými silami.


Pomocník nablízku
Súčasťou je jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý deťom pomôže pochopiť jednotlivé kroky a podporí ich predstavivosť a sebavedomie – skvelý spôsob, ako deti uviesť do sveta stavania z LEGO kociek. Stiahnite si aplikáciu LEGO Life a nechajte deti zobraziť túto LEGO Friends stavebnicu v návode Instruction PLUS. V rôznych režimoch uvidia, ako ich výtvor doslova ožíva.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.