LEGO Disney Princess 43178 Popoluška a oslava na zámku

LEGO

0 hodnotenie
43178


Deti si môžu precvičovať svoju hru na postavy a tvorivosť s Disneyho princeznou a jej domácimi miláčikmi v tejto stavebnici LEGO® | Disney Popolu… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 4+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Deti si môžu precvičovať svoju hru na postavy a tvorivosť s Disneyho princeznou a jej domácimi miláčikmi v tejto stavebnici LEGO® | Disney Popoluška a oslava na zámku (43178), ktorá pozostáva z fasády zámku s vežami a pavilónom na postavenie, s balónom, sedadlom a stojanom na tortu.


Vitajte vo vekovej kategórii od štyroch rokov!
Táto zábavná hračka pre deti pomáha predškolákom a deťom učiť sa stavať LEGO kocky. Stavebnica obsahuje kocku základne pre začiatočníkov, vďaka ktorej je stavanie jednoduchšie, a podrobný návod, ktorý pomôže aj úplným nováčikom pri stavaní modelov úplne bez pomoci. Získajú tak obrovské sebavedomie. Ak túžite po ešte väčšej zábave, stiahnite si bezplatnú interaktívnu aplikáciu na stavenie LEGO Life Instruction Plus, ktorá umožňuje približovanie a otáčanie.


Roztomilé postavy a doplnky zaisťujú fantastickú hru
Stavebnica obsahuje minifigúrku Disneyho princeznej Popolušky, zvieracie LEGO figúrky Lucifera, Bruna a myši, ktoré zaručia deťom rýchly úvod do hry. Roztomilé prvky na začatie hry vrátane párty klobúčikov pre zvieratká pomáhajú naštartovať detskú fantáziu a rozprúdiť ich vlastný svet zábavy a dobrodružstva.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.