LEGO Super Heroes 76159 Prenasledovanie Jokera na trojkolke

LEGO

0 hodnotenie
76159


Stavebnica 76159 LEGO® DC Batman™ – Prenasledovanie Jokera na trojkolke je rýchlo sa pohybujúci darček pre deti s témou súboja Batmana proti Jokerovi… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 54.99 €
Ušetríte : 8.09 € (-15%)
46.90 €

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Stavebnica 76159 LEGO® DC Batman™ – Prenasledovanie Jokera na trojkolke je rýchlo sa pohybujúci darček pre deti s témou súboja Batmana proti Jokerovi. Obsahuje ikonické autá, parádne zbrane a obľúbené postavy z batmanovských filmov.


Úžasná batmanovská hračka pre úžasné deti
Vložte batmanovskú akciu a dobrodružstvo do rúk malých superhrdinov. Môžu pritom využiť Jokerovu monštruóznu 3-kolesovú trojkolku s parádnymi zbraňami a plameňmi z výfuku, ako aj ultra super auto Batmobile™. S minifigúrkami Batmana, Robina, Jokera a Harley Quinn™ začína hra okamžite. A s parádnymi funkciami ako otváracie a zatváracie ústa vpredu na Jokerovej trojkolke a vyberateľný motor Batmobilu, ktorý poháňa aj trojkolku, sa hra plná fantázie nikdy nekončí.


Batmanovská akcia s minifigúrkami a skladacími hračkami
LEGO DC Batman stavebnice prinášajú deťom domov napätie a epickú zábavu batmanovských filmov. Fanúšikovia superhrdinov zažijú nekonečnú zábavu pri oživovaní obľúbených scén či vytváraní si vlastných dobrodružstiev.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.