LEGO Star Wars 75270 Príbytok Obi-Wana

LEGO

0 hodnotenie
75270


Váš malý majster Jedi si zamiluje túto detailnú stavebnicu LEGO® Star Wars™ Obi-Wanova chatrč (75270). Chatrč sa sklápa, aby ste mali pr… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 29.99 €
Ušetríte : 3.00 € (-10%)
26.99 €

Parametre

Pohlavie Chlapci
Vek 7+

Popis tovaru

Váš malý majster Jedi si zamiluje túto detailnú stavebnicu LEGO® Star Wars™ Obi-Wanova chatrč (75270). Chatrč sa sklápa, aby ste mali prístup do jej vnútra. Nájdete v nej kopec zábavných predmetov, ktoré nakopnú predstavivosť detí, vrátane tréningového droida a hologramu od princeznej Leiy (novinka od januára 2020). Pomocou nich môžu deti vytvárať klasické scény z filmu Star Wars: Nová nádej. Táto skvelá stavebnica pre deti obsahuje minifigúrky kultových hrdinov série Star Wars Obi-Wana Kenobiho a Lukea Skywalkera so svetelnými mečmi, droida R2-D2 a tuskenského nájazdníka na bojovú hru.


Extra zábava!
Instructions PLUS je interaktívny návod, vďaka ktorému je stavanie tejto stavebnice Star Wars superzábavné. Je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu samostatne stavať aj menšie deti.


Zábava so sériou LEGO Star Wars!
Spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars je jej najobľúbenejšia séria s obrovskou ponukou stavebníc a nápadov na darček, ktorým potešíte fanúšikov v každom veku.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.