LEGO Disney Princess 43188 Šípková Ruženka a lesná chalúpka

LEGO

0 hodnotenie
43188


V tejto nádhernej stavebnici LEGO® | Disney Šípková Ruženka a lesná chalúpka (43188) čakajú na malých fanúšikov Disney… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 39.99 €
Ušetríte : 4.00 € (-10%)
35.99 €

Parametre

Vek 5+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

V tejto nádhernej stavebnici LEGO® | Disney Šípková Ruženka a lesná chalúpka (43188) čakajú na malých fanúšikov Disney princeznej dobrodružstvá plné fantázie. Táto pôsobivá stavebnica obsahuje chalúpku s točiacim sa vodným kolesom a samostatný skladací lesný most, ako aj množstvo doplnkov pre extra možnosti začatia hry.


Lákavé možnosti
Detaile prepracovaná chalúpka podnecuje kreatívnu hru s otvoreným koncom a obsahuje 2 izby: kuchyňu s vchodom, stolom a ohniskom s platňou na varenie, ako ajspálňu, ktorá sa nachádza na poschodí. Vodné koleso na bočnej strane chalúpky sa otáča a dáva do pohybu magické iskry v komíne. Sada obsahuje aj malý skladací most na rozšírenie hry.


Napínavé príbehy s obľúbenými postavami
Deti sa s touto sadou obsahujúcou 2 minibábiky, Šípkovú Ruženku a Zlorianu od Disney, ako aj LEGO figúrky havrana, jelenčeka, zajačika, veveričku a vtáčika, môžu okamžite pustiť do hrania. Sada umožňuje deťom popustiť uzdu fantázii vďaka rozmanitým prvkom na začatie hry, vďaka čomu si môžu prehrať obľúbené scény z rozprávky o Šípovej Ruženke alebo si vymyslieť svoje vlastné.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.