LEGO Star Wars 75268 Snežný spídr

LEGO

0 hodnotenie
75268


Doprajte malým deťom vzrušujúci vstup do sveta LEGO® Star Wars™ s touto stavebnicou vesmírnej lode Snowspeeder (75268) pre deti vo veku od štyroch… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 19.99 €
Ušetríte : 2.00 € (-10%)
17.99 €

Parametre

Vek 4+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Doprajte malým deťom vzrušujúci vstup do sveta LEGO® Star Wars™ s touto stavebnicou vesmírnej lode Snowspeeder (75268) pre deti vo veku od štyroch rokov). Snowspeeder, obrannú stanicu základne Echo a speederovú motorku možno jednoducho postaviť a používať v boji so skvelými zbraňami vrátane vystreľovača diskov. Stavebnica obsahuje dve minifigúrky (hrdinského pilota Rebelov zo sveta Star Wars Wedgea Antillesa a snowtroopera), ktoré poslúžia ako inšpirácia pre dobrodružstvá pri hre na postavy.


Vyskúšajte návod Instructions PLUS!
Služba Instructions PLUS ponúka digitálny, interaktívny návod na stavanie týchto stavebných modelov. Je dostupná v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu deti vytvárať vlastné verzie z LEGO kociek.


Vitajte vo vekovej kategórii od štyroch rokov!
Stavebnice série LEGO Star Wars pre deti od štyroch rokov veku slúžia ako vstupná brána detí v predškolskom veku do sveta Star Wars a jeho hrdinov a zloduchov. S podložkami na začatie stavania, ktoré im pomáhajú v stavaní, si aj úplní nováčikovia môžu vychutnať pocit hrdosti pri stavaní budov, vozidiel a mnohého ďalšieho, a to úplne samostatne.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.