LEGO Ninjago 70686 Spinjitzov úder– Kai

LEGO

0 hodnotenie
70686


V hre s úžasnou sadou zo série LEGO® Spinjitzu úder – Kai (70686) môžu deti pomôcť Kaiovi stať sa majstrom Spinjitzu a vychutnávať si pri tom… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 9.99 €
Ušetríte : 1.00 € (-10%)
8.99 €

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

V hre s úžasnou sadou zo série LEGO® Spinjitzu úder – Kai (70686) môžu deti pomôcť Kaiovi stať sa majstrom Spinjitzu a vychutnávať si pri tom hodiny tvorivej hry. Nindža fanúšikovia majú pri predvádzaní scén nabitých akciami z tejto stavebnice zo série LEGO NINJAGO s motívom Spinjitzu na výber more možností.


Interaktívna hračka majstrov Spinjitzu
Malí nindžovia si môžu vychutnávať dobrodružstvá s kockami v štýle NINJAGO® s touto štýlovou LEGO® súpravou s motívom Spinjitzu. Potom môžu figúrku Kaia pripútať v Spinjitzu spinneri, stlačiť tlačidlo a vyslať ho do akcie. NINJAGO fanúšikovia a mladšie deti využívajúce svoju fantáziu budú túto zábavnou hračkou očarení.


Najlepšie hračky pre deti na hranie rolí
LEGO® nindža stavebnice prinášajú deťom príležitosť vstúpiť do vzrušujúceho sveta, v ktorom si môžu vychutnávať nápaditú zábavu s ich obľúbenými nindžami v boji proti silám zla. Deti budú milovať škálu týchto nindža hračiek, ktoré zahŕňajú autá, stíhačky, draky, zostaviteľné figúrky a iné.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.