LEGO Ninjago 70687 Spinjitzov úder – Lloyd

LEGO

0 hodnotenie
70687


Súprava Spinjitzu úder – Lloyd (70687) s 1 figúrkou je sa skvelo hodí pre malých nindžov, ktorí milujú hračky a stavebnice umožňujú… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Chlapci

Popis tovaru

Súprava Spinjitzu úder – Lloyd (70687) s 1 figúrkou je sa skvelo hodí pre malých nindžov, ktorí milujú hračky a stavebnice umožňujúce hry na postavy. Táto inovatívna nindžovská hračka prináša vzrušujúce herné možnosti. Vďaka nej môžete rôznymi spôsobmi stvárňovať napínavé scény. Podujmite sa na trénovanie NINJAGO® Lloyda, aby sa mohol stať majstrom Spinjitzu.


Zábavný interaktívny NINJAGO® balíček doplnkov
Táto LEGO® NINJAGO sada prináša nekonečné dobrodružstvá s kockami v štýle NINJAGO®. Deti môžu zapojiť svoju predstavivosť, umiestniť figúrku Lloyda do točivého spinnera obklopeného čepeľami a stlačením tlačidla na odpaľovacom stojane ho vyslať ho do akcie. Fanúšikovia témy NINJAGO si obľúbia hranie s touto stavebnicou, či už samostatne, alebo s kamarátmi.


Najnovšia stavebnica LEGO® NINJAGO® s témou Spinjitzu
LEGO® súpravy s motívom nindžov otvárajú tvorivým deťom bránu do fantazijného sveta zábavy, kde sa môžu hrať na svojich obľúbených nindžov a premáhať sily zla. Deti budú uchvátené touto škálou hračiek, ktoré zahŕňajú nindžovské zbrane, stíhačky, draky, zostaviteľné figúrky a iné.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.