LEGO Friends 41423 Záchrana tigra v džungli

LEGO

0 hodnotenie
41423


Dajte deťom možnosť vydať sa na dobrodružstvo v teplovzdušnom balóne so sadou Záchrana tigra v džungli (41423) zo série LEGO® Friends. Deti sa môžu zahrať… viac info >

Tovar na sklade

Povodne: 39.99 €
Ušetríte : 4.00 € (-10%)
35.99 €

Parametre

Vek 7+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Dajte deťom možnosť vydať sa na dobrodružstvo v teplovzdušnom balóne so sadou Záchrana tigra v džungli (41423) zo série LEGO® Friends. Deti sa môžu zahrať na záchrannú misiu tigríčaťa z vodopádu. Súprava obsahuje dve tigríčatá, papagája a mláďa korytnačky. Séria stavebníc LEGO Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers.


Kopec herných možností
V tejto záchranárskej súprave v džungli sa nachádza množstvo podnetov na dobrodružné hry v divočine. Deti môžu buď pozorovať tigríčatká v ich jaskynnom príbytku alebo preskúmať skalnaté vodopády a objaviť v nich diamanty. A ak túžia do svojich hier vniesť dramatický nádych, pomocou funkcie nakláňania môžu prevrátiť postavy do búrlivých vôd a pustiť sa do odvážnej záchrannej misie v teplovzdušnom balóne.


Napínave akcie
Záchranné sady umožňujú deťom vžiť sa do napätia vzrušujúcich misií! Zábavu si užijú aj pri samotnom stavaní. K súprave je totiž vydaný návod Instructions PLUS na aplikácií LEGO Building Instructions. S použitím funkcie priblíženia, otáčania a zobrazovania sa deti môžu stať majstrami staviteľmi!


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.