LEGO Dots 41904 Zvieracie stojany na fotky

LEGO

0 hodnotenie
41904


Fanúšikovia umenia a vlastnoručnej výroby si túto skvelú súpravu LEGO® DOTS™ Zvieracie stojany na fotky (41904) zamilujú. Táto… viac info >
Produkt vypredaný

Parametre

Vek 6+
Pohlavie Dievčata

Popis tovaru

Fanúšikovia umenia a vlastnoručnej výroby si túto skvelú súpravu LEGO® DOTS™ Zvieracie stojany na fotky (41904) zamilujú. Táto jedinečná súprava na vlastnoručnú výrobu bola navrhnutá s dôrazom na jednoduchosť stavania a prispôsobenia. Deťom ponúka možnosť vytvoriť si vlastný dekoratívny predmet do domácnosti a prispôsobiť ho farbám v miestnosti alebo svojej nálade. Vďaka uzavretému priečinku na uloženie a triedenie nebude problém po tvorbe ani upratať a roztriediť dieliky.


Súprava na vlastnoručné výrobu dekoratívnych predmetov
Táto súprava troch malých kociek obsahuje veká a stojany na fotky, ako aj farebné dieliky na dizajnovanie milých mačacích, psích, lamích alebo iných zvieracích tváričiek, po ktorých dieťa zatúži. Deti môžu precvičovať svoju predstavivosť a hru so sebavyjadrovaním a zároveň vyrábať zábavné a jedinečné kocky so stojanmi na fotky.


Tvorivá hra pre deti, ktoré milujú umenie a tvorbu
Zábava z tejto súpravy prináša deťom príležitosť povoliť uzdu ich fantázii a vyzdobiť si kocky podľa vlastných predstáv. Svoje výtvory môžu deti následne vystaviť spolu s obľúbenými fotkami. Zároveň do nich môžu ukryť svoje poklady alebo tajomstvá. Tento súbor sa skvele hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť.


UPOZORNENIE: Riziko udusenia !!! Výrobok obsahuje malé časti.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Najlepší dodávateľ pre Vaše LEGO aktivity

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.